تماس دانستنی های املاک لینک ها تورمجازی سفارش ملک اکازیون درباره آلیتا صفحه اصلی

مشاورين املاك آليتا با همكاري شركت اينترنتي آروند مفتخر است جديدترين تكنولوژي موجود در امر مشاوره املاك را به شما عرضه نمايد. اين تكنولوژي كه تور مجازي (Virtual Tour) نام داردبازديد كنندگان را قادر مي سازد از طريق اينترنت ازملك شما بازديد نمايند و بصورت مجازي در آن به گردش بپردازند.

اين سيستم به كمك عكاسي 360 درجه با دوربين هاي ديجيتالي ويژه نماي كاملي از ملك شمارا بصورت كاملا واقعي به بازديد كنندگان نشان ميدهد. تور مجازي متشكل است از يك نماي 360 درجه از فضاي اصلي ملك شما كه  بازديد كننده قادر است با فشار يك دكمه در آن گردش كند به علاوه عكسهاي ديجيتال از ديگر مكانهاي منزل با قابليت بزرگنمايي. اين تور با قرار گرفتن بر روي سرور شركت آليتا در اينترنت قادر است بصورت 24 ساعته از هر نقطه دنيا ملك شما را در اختيار متقاضيان قرار دهد.

 

اين سيستم به منزله يك آگهي عمل مي كند و مانند يك سايت اينترنتي به مدت يك سال بر روي شبكه اينترنت قرار خواهد داشت و با مبلغي ناچيز مي توان هر سال اين آگهي را تمديد نمايد.
همكاري ويژه دو شركت آليتا و آروند باعث پايين آوردن قيمت خدمات شده ، بطوريكه هزينه عكاسي ، برنامه نويسي ، طراحي وب سايت و قرار دادن آن بر روي اينترنت به مبلغ نازلي تبديل شده است.

فوايد تورهاي مجازي:

  • كمك به فروش يا اجاره ملك ، سريعتر و ارزانتر
  • صرفه جويي در وقت
  • دسترسي 24 ساعته به ملك شما
  • امكان سرويس به مشترياني بيشتر
  • امكان بازديد از هر نقطه دنيا
  • اجتناب از بازديد مستقيم افراد نا خواسته
  • امكان نظر خواهي ساده از دوستان و آشنايان
  • تبليغ دايمي براي ملك شما

 

آدرس سيستم شما بر روي اينترنت به شرح زير خواهد بود:  www.alitahome.com/yourhome

 

دو نمونه از تورهاي ما:

 

 

 

تورهاي مجازي به ويژه براي املاك مبله براي اجاره به مشتريان خارج از ايران ايده آل مي باشند. همچنين براي ويلاهاي شمال يا املاك خارج از تهران بسيار عملي و مقرون به صرفه هستند.

يكي از بزرگترين مزاياي تورهاي مجازي قابليت كنترل مطالب است ، به عبارت ديگر شما آن چيزي را كه خود مي خواهيد در اين مرحله به بازديد كننده نشان مي دهيد. عكسها با دقت از زواياي مناسب انتخاب ميشوند، براي فضاهاي كوچك مانند اتاقها يا حمام از عكسهاي معمولي براي فضاهاي بزگتر مانند آشپزخانه و يا منظره تراس از عكسهاي با زاويه ديد زياد (Wide ) و براي فضاهاي اصلي مانند هال و پذيرايي  از عكسهاي 360 درجه استفاده خواهد شد.

 

اين تكنولوژي در حال حاضر در كشورهايي مانند ايالات متحده به شدت مورد استفاده است. در حال حاضر 81% متقاضيان مسكن در آمريكا از اينترنت به عنوان اولين گزينه جستجوي ملك بهره مي برند. با توجه به رشد روز افزون كاربران اينترنت در ايران شما با آينده نگري ملك خود را در معرض بازديد كنندگان بيشتري قرار داده ايد.

 

قيمت سيستم:

 

اين سيستم در دو حالت قابل ارائه است:

 

حالت اول: يك پانوراماي 360 به علاوه 10 عكس ديجيتال به همراه طراحي ، برنامه نويسي ، تدوين مطالب و قرار دادن سايت بر روي اينترنت و ثبت سايت در بانك اطلاعات مسكن آليتا به مدت يك سال به مبلغ 000/200 تومان.

 

حالت دوم: دو پانوراماي 360 به علاوه20 عكس ديجيتال به همراه همراه طراحي ، برنامه نويسي ، تدوين مطالب و قرار دادن سايت بر روي اينترنت و ثبت سايت در بانك اطلاعات مسكن آليتا به مدت يك سال به مبلغ 000/300 تومان.

 

لازم به توضيح است بعد از پايان يكسال مي توان سايت را به مبلغ 000/50 تومان بطور ساليانه تمديد نمود.

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2006 Alita Real Estate. All Rights Reserved. Developed by: Arvand Web Studio